איציק הזגג
 
 
 
 
072-3258003
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
 
 
 
 
 
איציק הזגג עוסק בתחום הזגגות מאז שנת 1990. אל התחום הוא נמשך כבר בשנות ילדותו. היתה זו מבחינתו אהבה ראשונה וממבט ראשון: הוא היה יושב בשיעורים, ומחכה לרגע שבו הפעמון יצלצל, אז הוא יוכל לארוז את דבריו ולמהר אל הזגג שאצלו הוא עבד לאחר שעות הלימודים.

עבודתו אצל הזגג המקומי חשפה בפני איציק עולם ומלואו. בעיניו היה משהו קסום ומכשף בחומר השקוף, המבריק והאלגנטי הזה, שנקרא זכוכית. הוא למד ממנו בשקיקה את רזי המקצוע, וחלם איך הוא יפתח עסק משלו, מיד לאחר שיסיים את שירותו הצבאי בצה"ל. השנים חלפו ועברו, והחלום הפך לשמחתו למציאות. לבסוף, איציק פתח בית מלאכה עצמאי והאהבה שלו לעולם הזכוכית הפכה להיות מקור פרנסתו.
 
 
 
בבית המלאכה איציק עובד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות הנאמן שלו, המונה 3 אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, זגגים עם ידע עשיר וניסיון רב בתחום. יחד הם יוצרים מגוון עבודות זגגות מאפס ובהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח. איציק והצוות מציעים גם שירות תיקונים למוצרי זכוכית. בזכות מענה מקיף זה, העסק הפך לסוג של אוטוריטה בתחומו.

איציק והצוות שלו מגיעים עד אליכם כדי למדוד ולתכנן את העבודה הרצויה. לאחר מכן, החיתוך, החיסום, העיבוד והליטוש מתבצע בבית המלאכה. בסיום, הפ מגיעים לביתכם כדי להתקין את המוצר החדש, לשביעות רצונכם המלאה. התהליך מתבצע אצלכם מ - א' ועד ת', בליווי אישי וצמוד של איציק. עם שירות כזה, מה הפלא שהמלצות של לקוחות מרוצים רבים עוברות מפה לאוזן?

התקשרו 072-3258003 או צרו קשר עוד היום ותיהנו ממוצרים איכותיים וברמה מאוד גבוהה במחירים הוגנים וללא פערי תיווך!